Ако не можете да најдете решение за вашите проблеми во нашата База на знаења, можете да поднесете тикет со избирање на соодветниот сектор подолу.


 Technical Support/තාක්ෂණික සහාය

Submit all your technical support related inquiries here (සිංහල/English)

 Sales & Billing Department

Submit all your sales support related inquiries here